KM Solutions to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo porad dotyczących rozwoju własnego biznesu online od podstaw. Rozwijam własną firmę, jestem specjalistką marketingu internetowego i wesprę Cię przede wszystkim w tym zakresie. Pozwól, że się przedstawię i opowiem Ci o tym, kto i dlaczego zapoczątkował miejsce, w którym jesteś teraz.

Kto stoi za KM Solutions?

Mam na imię Kasia – jestem solopreneurką i specjalistką marketingu internetowego.

Przez kilka lat pracowałam w firmie produkcyjnej jako Content Marketing Manager. Doświadczenie, do którego dołączyłam wiedzę ze studiów z marketingu internetowego sprawia, że mogę wesprzeć rozwój Twojej firmy na kilka sposobów:

Umiem tworzyć skuteczne teksty i grafiki reklamowe.

Teksty na blogi firmowe, strony www, do social mediów, tworzenie grafik, obróbka zdjęć – na tym się znam. Nie obcy jest mi WordPress – system zarządzania treścią na stronie internetowej. Tworzę strony internetowe, aktualizuję treści na stronach, wtyczki, jak i sam system WordPress. Znam HTML i CSS i dzięki temu mogę swobodnie modyfikować witryny oparte o WordPress.

Moim głównym celem jest jednak dostarczanie świetnych treści – treści, które mają sens – nie sztucznych wydmuszek tworzonych tylko dla wyszukiwarek. Tworzę treści, które realizują cele!