KM Solutions to firma, która powstała z pasji do tworzenia! Tworzę teksty, grafiki i strony internetowe, buduję strategie e-marketingowe. Kim jestem?

Katarzyna Matusz

Czyli właścicielka KM Solutions. Lubię o sobie myśleć jako o Girl Boss (Woman Boss) i to między innymi dla podobnych Girl Bosses jak ja działam.

Przez kilka lat pracowałam jako Content Marketing Managerka w pewnej firmie produkcyjnej, aż wreszcie nadszedł TEN dzień, w którym nabrałam odwagi i zdecydowałam się przejść „na swoje”.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy połączyłam z wiedzą ze studiów ekonomicznych i przede wszystkim – studiów z zakresu marketingu internetowego.

Zafascynowana pisaniem i tworzeniem stron internetowych nie chciałam wybierać tylko jednej drogi – postanowiłam połączyć moje umiejętności, po to, by móc zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w Twoim biznesie.

Tajemnic nie mają przede mną WordPress, Word i Photoshop. Z nimi spędzam całe godziny i często zapominam przy tym o bożym świecie!

Umiem tworzyć skuteczne teksty i grafiki reklamowe. Przez długi czas pisałam teksty na blog pewnej firmy produkcyjnej, dobierałam do nich grafiki, dbałam o całą stronę internetową tej firmy. Spróbowałam także typowo blogerskiej drogi, ale stwierdziłam, że to nie do końca dla mnie. Nigdy nie bałam się testowania nowych rozwiązań i to właśnie na skutecznych rozwiązaniach e-marketingowych się skupiam.

Dla Twojej firmy najbardziej odpowiednia może być strategia łączenia content marketingu z kampanią ADS, a social media mogą być jedynie dodatkiem. Może być także zupełnie na odwrót i swoich klientów możesz pozyskiwać najskuteczniej z Instagrama lub Facebooka. Kluczem jest strategia i taki dobór kanałów marketingowych, by zapewnić jak najlepsze efekty.

Skontaktuj się ze mną, by dopasować działania marketingowe do potrzeb Twojego biznesu!