Marketing internetowy (w szczególności content marketing), rozwój osobisty i biznesowy – to mnie kręci!


Kreatywność, Marketing, Strategia – KM Solutions


Kim jestem i czym się zajmuję?

Mam na imię Kasia, a ten blog ma rozwijać i podsumowywać wiedzę jaką zdobywam w zakresie marketingu internetowego i rozwoju biznesu online!

Mam doświadczenie w tworzeniu skutecznych tekstów i grafik reklamowych i mam nadzieję, że wiedza, którą zdobędziesz dzięki temu blogowi, pomoże Ci w rozwoju Twojego własnego biznesu online.

Teksty na blogi firmowe, strony www, do social mediów, tworzenie grafik, obróbka zdjęć – na tym się znam. Nie obcy jest mi WordPress – system zarządzania treścią na stronie internetowej. Tworzę strony internetowe, aktualizuję treści na stronach, wtyczki, jak i sam system WordPress. Znam HTML i CSS i dzięki temu mogę swobodnie modyfikować witryny oparte o WordPress.

Moim głównym celem jest jednak dostarczanie świetnych treści – treści, które mają sens – nie sztucznych wydmuszek tworzonych tylko dla wyszukiwarek. Tworzę treści, które realizują cele!

Skąd nazwa KM Solutions? Poszukiwanie najlepszych rozwiązań jest zakorzenione głęboko w mojej naturze – jak więc mogła być inna opcja?

Kocham swoją pracę, ale nie żyję tylko nią – jestem też żoną i mamą 🙂 Mam wiele zainteresowań, a jedno z nich jest tak silne, że zapoczątkowało powstanie bloga – bloga o motywacji!

Rozwój osobisty, psychologia, osiąganie celów i motywacja – te tematy są mi bardzo bliskie. Na tyle bliskie, że nie tylko założyłam blog, ale także zdecydowałam o podjęciu studiów coachingowych, które zaczynam już w październiku.

Jeśli również jesteś zainteresowana/y tą tematyką zapraszam Cię na:

Znajdziesz tam wiele interesujących informacji związanych z zarządzaniem dużą ilością celów i skutecznym motywowaniem się do działania.

Masz do mnie pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną!

Instagram